header.png

Team

     Ivo Nota, MSc, MMT Algemeen Fysiotherapeut / Bewegingswetenschapper / Master Manueel Therapeut /  Claudicatio Intermittens Netwerk / Medical Taping / Knienetwerk Brabant

BIG-nummer 09911284404

Aanwezig op dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

i.nota@fysiofitvught.nl

     Ellen Lammers, MMT – Algemeen Fysiotherapeut /  Master Manueel Therapeut / COPD Netwerk / Graded Activitity Coach / Mulligan / Dry Needling

BIG-nummer 49053770104

Aanwezig op maandag – donderdag – vrijdag

e.lammers@fysiofitvught.nl

     Nikita Huijgens – Algemeen Fysiotherapeut /  Specialisme Neurorevalidatie / MS Netwerk / ParkinsonNet

BIG-nummer 39909990004

Aanwezig op maandag – dinsdag – woensdag – vrijdag

n.huijgens@fysiofitvught.nl

     Marleen van Groningen Algemeen Fysiotherapeut / Orthopedisch fysiotherapeut  / Dry Needling

BIG-nummer 59918859904

Aanwezig op dinsdag – woensdag – donderdag

m.vangroningen@fysiofitvught.nl

     Nicole BaarsAlgemeen Fysiotherapeut / Echografist

BIG-nummer 49920093704

Aanwezig op dinsdag en vrijdag

n.baars@fysiofitvught.nl

     Koen Mol, MSc, MMT – Algemeen Fysiotherapeut / Master Manueel Therapeut

BIG-nummer 39920873204

Aanwezig op maandag – dinsdag – woensdag – donderdag

k.mol@fysiofitvught.nl

     Suzanne Versendaal – Algemeen Fysiotherapeut / Handfysiotherapeut / Bekkenbodemtherapie

BIG-nummer 69051829204

Aanwezig op maandag – dinsdag – donderdag

s.versendaal@fysiofitvught.nl

     Peter Crijns Algemeen Fysiotherapeut / Echografist

BIG-nummer 89923677404

Aanwezig op maandag –  woensdag – donderdag – vrijdag

p.crijns@fysiofitvught.nl

    Colin Schalken – Algemeen Fysiotherapeut

BIG-nummer 39927198504

Aanwezig op maandag –  dinsdag – woensdag – donderdag

c.schalken@fysiofitvught.nl

     Karin Nuys – Beweegdocente

Aanwezig op dinsdag – woensdag – vrijdag

k.nuijs@fysiofitvught.nl

     Marinka Smeulders – Praktijkmanager

Aanwezig op maandag – dinsdag – woensdag – vrijdag

m.smeulders@fysiofitvught.nl

     Marianne van Zandwijk – Management Assistente

Aanwezig op maandag – dinsdag – donderdag

m.vanzandwijk@fysiofitvught.nl

     Annet van der Kallen – Administratief medewerkster

Aanwezig op maandag – woensdag – donderdag

a.vanderkallen@fysiofitvught.nl

Nieuws

Corona Update – gebruik mondkapjes

Groepslessen en Fitness open

Het coronavirus

Leden voor leden Actie

Twitter