header.png

Team

     Ivo Nota, MSc, MMT Algemeen Fysiotherapeut / Bewegingswetenschapper / Master Manueel Therapeut /  Claudicatio Intermittens Netwerk / Medical Taping / Knienetwerk Brabant

Aanwezig op dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

i.nota@fysiofitvught.nl

     Ellen Lammers, MMT – Algemeen Fysiotherapeut /  Master Manueel Therapeut / COPD Netwerk / Graded Activitity Coach / Mulligan / Knienetwerk Brabant / Dry Needling

Aanwezig op maandag – donderdag – vrijdag

e.lammers@fysiofitvught.nl

     Nikita Huijgens – Algemeen Fysiotherapeut /  Specialisme Neurorevalidatie / MS Netwerk

Aanwezig op maandag – dinsdag – woensdag – vrijdag

n.huijgens@fysiofitvught.nl

     Nadiya Mutsaers – Algemeen Fysiotherapeut / Master Musculoskeletale Revalidatie i.o. (Manuele Therapie en Orofaciale (kaak) Therapie) / Medical Taping / Mulligan / Dry Needling

Aanwezig op maandag- dinsdag – donderdag – vrijdag

n.mutsaers@fysiofitvught.nl

     Marleen van Groningen Algemeen Fysiotherapeut / Orthopedisch fysiotherapeut / Master Manueel Therapeut i.o. / Dry Needling

Aanwezig op maandag – dinsdag – woensdag – donderdag

m.vangroningen@fysiofitvught.nl

     Nicole BaarsAlgemeen Fysiotherapeut / Echografist

Aanwezig op dinsdag en vrijdag

n.baars@fysiofitvught.nl

     Koen Mol – Algemeen Fysiotherapeut / Master Manueel Therapeut i.o.

Aanwezig op maandag – dinsdag – woensdag – donderdag

k.mol@fysiofitvught.nl

     Suzanne Versendaal – Algemeen Fysiotherapeut / Handfysiotherapeut / Bekkenbodemtherapie

Aanwezig op maandag – dinsdag – donderdag

s.versendaal@fysiofitvught.nl

     Peter Crijns – Algemeen Fysiotherapeut

Aanwezig op maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

p.crijns@fysiofitvught.nl

     Karin Nuys – Beweegdocente

Aanwezig op dinsdag – woensdag – vrijdag

k.nuijs@fysiofitvught.nl

     Marinka Smeulders – Praktijkmanager

Aanwezig op dinsdag – woensdag – vrijdag

m.smeulders@fysiofitvught.nl

     Marianne van Zandwijk – Management Assistente

Aanwezig op maandag – dinsdag – donderdag

m.vanzandwijk@fysiofitvught.nl

     Annet van der Kallen – Administratief medewerkster

Aanwezig op maandag – woensdag – donderdag

a.vanderkallen@fysiofitvught.nl

Nieuws

Nieuw! Bootcamp + extra pilates les. Wijziging begeleide fitness donderdagavond

Wijzigingen yoga lessen

Aangepaste Openingstijd Carnaval

Nieuwjaarsactie

Dagbesteding – Fysiofit Social Club

Nieuw: Virtua Gym app – Fysiofit online omgeving

Nieuw: What’sApp Fysio?!

Leden voor leden Actie

Twitter