header.png

Team

644A6378

     Ivo Nota, MSc, MMT Algemeen Fysiotherapeut / Bewegingswetenschapper / Master Manueel Therapeut /  Claudicatio Intermittens Netwerk / Knienetwerk Brabant

BIG-nummer 09911284404

Aanwezig op maandag – dinsdag –  donderdag – vrijdag

i.nota@fysiofitvught.nl

J84A6549

    Colin Schalken – Algemeen Fysiotherapeut – Master Manueel Therapeut i.o.

BIG-nummer 39927198504

Aanwezig op maandag –  dinsdag – woensdag – donderdag

c.schalken@fysiofitvught.nl

 

J84A2960

     Ellen Lammers, MMT – Algemeen Fysiotherapeut /  Master Manueel Therapeut / COPD Netwerk  / Mulligan / Dry Needling / Hartfalen Netwerk

BIG-nummer 49053770104

Aanwezig op maandag – donderdag 

e.lammers@fysiofitvught.nl

 

J84A6587

     Nikita Huijgens – Algemeen Fysiotherapeut / Leefstijl Coach  /  Specialisme Neurorevalidatie / MS Netwerk / ParkinsonNet

BIG-nummer 39909990004

Aanwezig op maandag – dinsdag – woensdag – vrijdag

n.huijgens@fysiofitvught.nl

 

J84A6826

     Nicole Baars Echografist

Aanwezig op vrijdag

n.baars@fysiofitvught.nl

 

J84A2951

     Koen Mol, MSc, MMT – Algemeen Fysiotherapeut / Master Manueel Therapeut

BIG-nummer 39920873204

Aanwezig op maandag – dinsdag – woensdag – donderdag

k.mol@fysiofitvught.nl

 

J84A6748

     Suzanne Versendaal – Algemeen Fysiotherapeut / Handfysiotherapeut / Bekkenbodemtherapie

BIG-nummer 69051829204

Aanwezig op maandag – dinsdag – donderdag

s.versendaal@fysiofitvught.nl

 

J84A2946

     Peter Crijns Algemeen Fysiotherapeut / Master Geriatrie Fysiotherapeut i.o. /  Echografist

BIG-nummer 89923677404

Aanwezig op maandag –  woensdag – donderdag

p.crijns@fysiofitvught.nl

 

20230720_120510

     Yvon Hagoort – Algemeen Fysiotherapeut / ParkinsonNet

BIG-nummer 99925646104

Aanwezig op maandag en donderdag

y.hagoort@fysiofitvught.nl

 

IMG-20230217-WA0009

     Laura van Bijsterveldt – Algemeen Fysiotherapeut

BIG-nummer 39932014204

Aanwezig op dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

l.vanbijsterveldt@fysiofitvught.nl

 

20230628_122110

 

     André van Grinsven – Algemeen Fysiotherapeut / Dry Needling

BIG-nummer 49931663004

Aanwezig op maandag – dinsdag – woensdag – vrijdag 

a.vangrinsven@fysiofitvught.nl

 

 

20230628_152122

     Jenna Ackermans – Algemeen Fysiotherapeut / Valpreventie

BIG-nummer 09933462304

Aanwezig op dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

j.ackermans@fysiofitvught.nl

 

     Jana Bekkers – Algemeen Fysiotherapeut / Oedeemtherapeut Oncologische Revalidatie / COPD / Dry Needling 

BIG-nummer

Aanwezig op dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

j.bekkers@fysiofitvught.nl

 

J84A6667

     Karin Nuys – Beweegdocente – Ademcoach

Aanwezig op dinsdag – woensdag – vrijdag

k.nuijs@fysiofitvught.nl

 

J84A2931

     Marinka Smeulders – Praktijkmanager

Aanwezig op maandag – dinsdag – woensdag – vrijdag

m.smeulders@fysiofitvught.nl

 

J84A6474

     Marianne van Zandwijk – Management Assistente

Aanwezig op maandag – dinsdag – donderdag

m.vanzandwijk@fysiofitvught.nl

 

 

Nieuws

Nieuw! Yoga op zaterdag

Leden voor leden Actie

Twitter